Spora ve sporculara her daim destek veren okulumuz ilimizde düzenlenen masa tenisi müsabaklarına öğretmenlerimizle katıldı.
Okulumuz 8A sınıfı öğrencisi Zehra Begüm KAVUKCUOĞLU başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 2. Multi Avrupa Taekwondo müsabakalarında şampiyon oldu. 21-29 Mart 2019 tarihlerinde Bulgaristan´da düzenlenen şampiyonada rakiplerini yenen KAVUKCUOĞLU aynı zamanda Okullar Arası müsabakalarda da Türkiey şampiyonu. Öğrencimizi ve Antrenör Numan HACAT´ı tebrik eder daimi başarılar dileriz.