T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KASTAMONU / MERKEZ - Kastamonu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Duyurular

Şbt

Ock

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklarını yönlendirmek konusunda velilere destek olmak için yeni bir çalışmayı, bizzat kaleme aldı. "Hayatın İçindeki Müfredat" adını verdiği el kitabında, ailelere "Günlük yaşamımızın aslında çocuklarımız için ne kadar zengin ve keyifli bir öğrenme ortamı olduğunu birlikte fark edelim istiyoruz" diyerek seslenen Ziya Öğretmen, bu sayede çocukların o hep akıllarındaki "Derslerde öğrendiklerim ne işe yarayacak?" sorusuna da yanıt vermenin kolaylaşacağını yazdı.

Ara

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kovid-19 salgını sürecinde Bakanlığın yaptığı çalışmalara daha kolay ulaşılması için hazırlanan "covid19.meb.gov.tr" internet sitesinin yayına açıldığını duyurdu.

Mrt

Bugünlerde bağışıklık sistemimizin için en çok dikkat etmemiz gereken konulardan bir tanesi de sağlıklı beslenmek.

Mrt

EBA TV Uydu frekans ve şifreli yayın platformları kanal sıralaması bilgileri

Mrt

9-15 Mart 2020 Tuza Dikkat Haftası Bilgilendirme Notu

Mrt

14 Mart Dünya Böbrek Günü münasebetiyle böbrek hastalılarına dikkat çekmek için bilgilendirme notu hazırlanıştır.

Şbt

Milli Eğitim Bakanlığımız, Solunum Yolu Enfeksiyonlarından Korunma Yollarını EBA dan paylaştı.

Şbt

Şbt

Günümüzde en dikkat edilmesi gereken konulardan biriside kişisel hijyendir. Özellikle toplu yaşam alanlarında sağlığımızı korumak için hijyene dikkat etmek gerekmektedir. Temizlik kurallarına uyulmadığında pek çok hastalıkların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Hastalıklardan korunmak için temizlik uygulamaları ihmal edilmemelidir. Sağlık için üzerimize düşen görevleri özenle yerine getirmeliyiz. FSM Ailesi olarak kişisel hijyen için uymamız gerekenleri sizler için derledik. Dikkatle inceleyelim. Sağlıcakla kalın...

Şbt

Sayın Velimiz;

Bu bilgi notu öğrencimiz ve sizin solunum yolu enfeksiyonlarından korunma yöntemlerine yönelik hatırlatma yapılması amacıyla hazırlanmıştır.

Şbt

Şbt

Kastamonu Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğünün kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili birimleri ile sivil toplum örgütlerinin yapılan haber ve duyurulardan kolaylıkla faydalanabilmesi için web sitesi hazırlanmıştır.

Ara

Kas